İncek Blue
Yoğun ilgi gören Ankara'nın en mavi projesi İncek Blue, zengin sosyal imkanları, komşu İncek Park'taki farklı yaş gruplarına göre sınıflandırılmış dev çocuk oyun alanıyla, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çarşısıyla Ankara'daki başka hiç bir projeye benzemiyor.

Değişik metrekare ve çeşitli kat planlarıyla 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan İncek Blue ;
yatırım veya oturum amacıyla ev sahibi olmak isteyenlere kullanışlı ve modern daire tipleri, kış bahçeleri ve eşsiz peyzajıyla kucak açıyor.

Projenin kalbinde yer alan 1+1 daireler net 54 -70 m2 arasında değişirken , 2+1 daireler ise net 88- 102 metrekare arasında 3 cepheli ve kapalı mutfaklı olarak, 12 metrekare kış bahçeleriyle sunuluyor. Bütün daire tiplerinde ev sahiplerine özel bahçe kullanımı sağlayan bahçe katı daireler de ilgi görüyor. Daha büyük daire tipleriyle ilgilenenlere ise net 149 m2 büyüklüğünde 2+1 dublex daireler, konforlu ve keyifli bir yaşam alanı vaat ediyor.

Çocuğunuz, komşu İncek'teki farklı yaş gruplarına göre sınıflandırılmış dev çocuk oyun alanında güle oynaya büyüyecek, evinin hemen yakınındaki Bahçeşehir Koloji'ne yürüyerek gidecek, İncek Blue'da mutlu bir yaşam sürecek.